HARMONOGRAM ÚSTNÍCH MATURITNÍCH ZKOUŠEK TŘÍD MR4, ZR4, CR4, PL4, DN3, DS4 - 2023/2024 (JARO)     AKTUALIZACE 13. 5. 2024 
Sraz všech studentů tříd MR4, CR4, ZR4 v 7:35 v učebně č. 205 Sraz všech studentů tříd PL4, DN3, DS4 v 7:35 v učebně č. 204
Slavnostní zahájení v 7:40 v učebně č. 208 Slavnostní zahájení v 7:40 v učebně č. 202
PONDĚLÍ MPZMK: Ing. Martina Pernicová 3.6. PONDĚLÍ MZPMK: Mgr. Pavla Janků 3.6.
PZMK: Ing. Jan Adámek TU: Mgr. Lukáš Zemek PZMK: Ing. Petra Bajerová TU: Ing. Jolana Hrinová
Třída MR4 Třída DN3
Příjmení a jméno Před.       Příprava Zkoušení Zko Přís Příjmení a jméno Před.       Příprava Zkoušení Zko Přís
1 Bauer Adam SPUO-2 50% VYT 8:00 - 8:25   8:25 - 8:40 Zem Paj 1 Adamec  Vojtěch MAT   ČJL 8:00 - 8:20   8:20 - 8:35 Dvo Vich
2 Gebauerová Denisa SPUO-1 25% VYT 8:25 - 8:40   8:40 - 8:55 Zem Paj 2 Antoníčková Tereza     ČJL 8:20 - 8:40   8:40 - 8:55 Dvo Vich
3 Hahnová Alexandra     VYT 8:40 - 8:55   8:55 - 9:10 Zem Paj 3 Hlaváč Antonín     ČJL 8:40 - 9:00   9:00 - 9:15 Dvo Vich
4 Ječmenek Ondřej     VYT 8:55 - 9:10 9:10 - 9:25 Zem Paj 4 Montagová Michaela   50% ČJL 8:50 - 9:20   9:20 - 9:35 Dvo Vich
5 Klemens Daniel     VYT 9:10 - 9:25   9:25 - 9:40 Zem Paj 5 Žůrek Jiří     ČJL 9:20 - 9:40   9:40 - 9:55 Dvo Vich
6 Kocián Petr SPUO-1 25% VYT 9:20 - 9:40   9:40 - 9:55 Zem Paj 6 Žídková  Karolína     ČJL 9:40 - 10:00   10:00 - 10:15 Dvo Vich
1 Bauer Adam SPUO-2 50% AJ 9:25 - 9:55   9:55 - 10:10 Vi Hra 7 Zapalačová Martina     ČJL 10:00 - 10:20   10:20 - 10:35 Dvo Vich
2 Gebauerová Denisa SPUO-1 25% AJ 9:50 - 10:15   10:15 - 10:30 Vi Hra 1 Adamec  Vojtěch PRZ   EKO 10:20 - 10:35   10:35 - 10:50 Hri Per
3 Hahnová Alexandra     AJ 10:15 - 10:35   10:35 - 10:50 Vi Hra 2 Antoníčková Tereza PRZ   EKO 10:35 - 10:50   10:50 - 11:05 Hri Per
4 Ječmenek Ondřej     AJ 10:35 - 10:55   10:55 - 11:10 Hu Hra 3 Hlaváč Antonín PRZ   EKO 10:50 - 11:05   11:05 - 11:20 Hri Per
5 Klemens Daniel     AJ 10:55 - 11:15   11:15 - 11:30 Vi Hra 4 Montagová Michaela PRZ 50% EKO 10:55 - 11:20   11:20 - 11:35 Hri Per
6 Kocián Petr SPUO-1 25% AJ 11:10 - 11:35   11:35 - 11:50 Hu Hra 5 Žůrek Jiří PRZ   EKO 11:20 - 11:35   11:35 - 11:50 Hri Per
1 Bauer Adam SPUO-2 50% ČJL 11:25 - 11:55   11:55 - 12:10 Dvo Vich 6 Žídková  Karolína POZ   EKO 11:35 - 11:50   11:50 - 12:05 Hri Per
2 Gebauerová Denisa SPUO-1 25% ČJL 11:50 - 12:15   12:15 - 12:30 Dvo Vich 7 Zapalačová Martina POZ   EKO 11:50 - 12:05   12:05 - 12:20 Hri Per
3 Hahnová Alexandra     ČJL 12:15 - 12:35   12:35 - 12:50 Dvo Vich 1 Montagová Michaela   50% NJ 11:50 - 12:20   12:20 - 12:35 Ja Pok
4 Ječmenek Ondřej     ČJL 12:35 - 12:55   12:55 - 13:10 Dvo Vich 2 Žídková  Karolína     AJ 12:20 - 12:40   12:40 - 12:55 Jan Vi
5 Klemens Daniel     ČJL 12:55 - 13:15   13:15 - 13:30 Dvo Vich 3 Zapalačová Martina     RJ 12:40 - 13:00 13:00 - 13:15 Pok Šte
6 Kocián Petr SPUO-1 25% ČJL 13:10 - 13:35   13:35 - 13:50 Dvo Vich 4 Antoníčková Tereza     AJ 13:00 - 13:20   13:20 - 13:35 Jan Vi
1 Bauer Adam SPUO-2 50% MP 13:40 - 13:55   13:55 - 14:10 Zem Paj 5 Žídková  Karolína     POZ 13:20 - 13:35   13:35 - 13:50 Hri Kt
2 Gebauerová Denisa SPUO-1 25% MP 13:55 - 14:10   14:10 - 14:25 Zem Paj 6 Zapalačová Martina     POZ 13:35 - 13:50   13:50 - 14:05 Hri Kt
3 Hahnová Alexandra     MP 14:10 - 14:25   14:25 - 14:40 Zem Paj 7 Hlaváč Antonín     AJ 13:45 - 14:05   14:05 - 14:20 Jan Vi
4 Ječmenek Ondřej     MP 14:25 - 14:40   14:40 - 14:55 Zem Paj Žůrek Jiří     AJ 14:05   14:25   14:25   14:40 Jan Vi
5 Klemens Daniel     MP 14:40 - 14:55   14:55 - 15:10 Zem Paj Holka Martin      AJ 14:25 - 14:45   14:45 - 15:00 Vi Jan
6 Kocián Petr SPUO-1 25% MP 14:55 - 15:10   15:10 - 15:25 Zem Paj Vyhodnocení a vyhlášení výsledk v 15:05 hod.
Ječmenek Ondřej Volitelný   EKO 15:10   15:25   15:25   15:40 Hri Per
Vyhlášení a vyhodnocení výsledků v 15:45 hod.
ÚTERÝ MPZMK: Ing. Martina Pernicová 4.6. ÚTERÝ MZPMK: Mgr. Pavla Janků 4.6.
PZMK: Ing. Jan Adámek TU: Mgr. Lukáš Zemek PZMK: Ing. Petra Bajerová
Třída MR4 Třída DS4 TU: Mgr. Monika Dvořáčková
Příjmení a jméno Před.       Příprava Zkoušení Zko Přís Příjmení a jméno DOPOLEDNE Před.       Příprava Zkoušení Zko Přís
1 Kociánová Natálie     AJ 8:00 - 8:20   8:20 - 8:35 Hu Jan 1 Hanáková Nikola     ČJL 7:30 - 7:50   7:50 - 8:05 Dvo Vích
2 Kopčil Adam SPUO-2 50% AJ 8:10 - 8:40   8:40 - 8:55 Jan Hu 2 Káňa Tomáš     CJL 7:50 - 8:10   8:10 - 8:25 Dvo Vích
3 Kurková Simona     AJ 8:40 - 9:00   9:00 - 9:15 Hu Jan 3 Křížová Veronika     CJL 8:10 - 8:30   8:30 - 8:45 Dvo Vích
4 Lariš Dominik     AJ 9:00 - 9:20   9:20 - 9:35 Hu Jan 4 Kývalová Kristína     CJL 8:30 - 8:50   8:50 - 9:05 Dvo Vích
5 Oleksyová Natálie SPUO-2 50% AJ 9:10 - 9:40 9:40 - 9:55 Hu Jan 1 Hanáková Nikola     VES 8:55 - 9:10   9:10 - 9:25 Sef Kt
6 Svačinková Berenika SPUO-2 50% AJ 9:30 - 10:00   10:00 - 10:15 Hu Jan 2 Káňa Tomáš     VES 9:10 - 9:25   9:25 - 9:40 Sef Kt
1 Kociánová Natálie     ČJL 9:55 - 10:20   10:20 - 10:35 Dvo Vich 3 Křížová Veronika     VES 9:25 - 9:40   9:40 - 9:55 Sef Kt
2 Kopčil Adam SPUO-2 50% ČJL 10:10 - 10:40   10:40 - 10:55 Dvo Vich 4 Kývalová Kristína     VES 9:40 - 9:55   9:55 - 10:10 Sef Kt
3 Kurková Simona     ČJL 10:40 - 11:00   11:00 - 11:15 Dvo Vich 1 Hanáková Nikola     MP 9:55 - 10:10   10:10 - 10:25 Sef Kt
4 Lariš Dominik     ČJL 11:00 - 11:20   11:20 - 11:35 Dvo Vich 2 Káňa Tomáš     MP 10:10 - 10:25   10:25 - 10:40 Sef Kt
5 Oleksyová Natálie SPUO-2 50% ČJL 11:10 - 11:40   11:40 - 11:55 Dvo Vich 3 Křížová Veronika     MP 10:25 - 10:40   10:40 - 10:55 Sef Kt
6 Svačinková Berenika SPUO-2 50% ČJL 11:30 - 12:00   12:00 - 12:15 Dvo Vich 4 Kývalová Kristína     MP 10:40 - 10:55   10:55 - 11:10 Sef Kt
1 Kociánová Natálie     VYT 12:00 - 12:20   12:20 - 12:35 Zem Paj 1 Hanáková Nikola     AJ 10:55 - 11:15   11:15 - 11:30 Jan Vi
2 Kopčil Adam SPUO-2 50% VYT 12:10 - 12:35   12:35 - 12:50 Zem Paj 2 Káňa Tomáš     AJ 11:15 - 11:35   11:35 - 11:50 Jan Vi
3 Kurková Simona     VYT 12:35 - 12:50   12:50 - 13:05 Zem Paj 3 Křížová Veronika     AJ 11:35 - 11:55   11:55 - 12:10 Jan Vi
5 Oleksyová Natálie SPUO-2 50% VYT 12:55 - 13:20   13:20 - 13:35 Zem Paj Vyhodnocení a vyhlášení výsledků ve 12:20 hod.
6 Svačinková Berenika SPUO-2 50% VYT 13:10 - 13:35   13:35 - 13:50 Zem Paj
1 Kociánová Natálie     MP 13:35 - 13:50   13:50 - 14:05 Zem Paj Příjmení a jméno ODPOLEDNE Před.       Příprava Zkoušení Zko Přís
2 Kopčil Adam SPUO-2   MP 13:50 - 14:05   14:05 - 14:20 Zem Paj 1 Tichá Ester     ČJL 13:00 - 13:20   13:20 - 13:35 Dvo Vích
3 Kurková Simona     MP 14:05   14:20   14:20   14:35 Zem Paj 2 Milatová Simona     CJL 13:20 - 13:40   13:40 - 13:55 Dvo Vích
4 Lariš Dominik     MP 14:20   14:35   14:35   14:50 Zem Paj 3 Orlíková Michaela     CJL 13:40 - 14:00   14:00 - 14:15 Dvo Vích
5 Oleksyová Natálie SPUO-2   MP 14:35   14:50   14:50   15:05 Zem Paj 1 Tichá Ester     AJ 14:00 - 14:20   14:20 - 14:35 Jan Hra
6 Svačinková Berenika SPUO-2   MP 14:50   15:05   15:05   15:20 Zem Paj 2 Milatová Simona     AJ 14:20 - 14:40   14:40 - 14:55 Jan Hra
3 Orlíková Michaela     AJ 14:40 - 15:00   15:00 - 15:15 Jan Hra
Vyhodnocení a vyhlášení výsledků ve 15:25 hod. 1 Tichá Ester     VES 15:00 - 15:15   15:15 - 15:30 Sef Kt
2 Milatová Simona     VES 15:15 - 15:30   15:30 - 15:45 Sef Kt
3 Orlíková Michaela     VES 15:30 - 15:45   15:45 - 16:00 Sef Kt
1 Tichá Ester     MP 15:45 - 16:00   16:00 - 16:15 Sef Kt
2 Milatová Simona     MP 16:00 - 16:15   16:15 - 16:30 Sef Kt
3 Orlíková Michaela     MP 16:15 - 16:30   16:30 - 16:45 Sef Kt
Vyhodnocení a vyhlášení výsledků ve 16:50 hod.
STŘEDA MPZMK: Ing. Martina Pernicová 5.6. STŘEDA MZPMK: Mgr. Pavla Janků 5.6.
PZMK: Ing. Jan Adámek TU: Mgr. Lukáš Zemek PZMK: Ing. Petra Bajerová
Třída CR4, ZR4 TU: Mgr. Monika Dvořáčková Třída: PL4, DS4 TU: Mgr. Monika Dvořáčková
Příjmení a jméno Před.       Příprava Zkoušení Zko Přís Příjmení a jméno DOPOLEDNE Před.       Příprava Zkoušení Zko Přís
1 Gášková  Valentýna     AJ 8:00 - 8:20   8:20 - 8:35 Vi Hra 1 Bek Matěj     ČJL 7:30 - 7:50   7:50 - 8:05 Dvo Vích
2 Latoň Tobias   AJ 8:20 - 8:40   8:40 - 8:55 Vi Hra 2 Cihelka  Dalibor MAT   CJL 7:50 - 8:10   8:10 - 8:25 Dvo Vích
3 Friedlová Natálie SPUO-2 50% AJ 8:30 - 9:00   9:00 - 9:15 Hu Vi 3 Lasák Alex SPUO-2 50% CJL 8:00 - 8:30   8:30 - 8:45 Dvo Vích
4 Těžká Karolína SPUO-1 25% AJ 8:55 - 9:20   9:20 - 9:35 Hu Vi 4 Sedlářík Jakub     CJL 8:30 - 8:50   8:50 - 9:05 Dvo Vích
5 Dostálová Natálie SPUO-2 50% AJ 9:10 - 9:40   9:40 - 9:55 Hu Vi 5 Štenclová Michaela SPUO-1 25% CJL 8:45 - 9:10   9:10 - 9:25 Dvo Vích
6 Halfarová Tereza     ČJL 9:40 - 10:00   10:00 - 10:15 Dvo Vích 1 Bek Matěj     TPOL 9:15 - 9:30   9:30 - 9:45 Kot Ze
1 Gášková  Valentýna     ČJL 10:00 - 10:20   10:20 - 10:35 Dvo Vích 2 Cihelka  Dalibor MAT   TPOL 9:30 - 9:45   9:45 - 10:00 Kot Ze
2 Latoň Tobias   CJL 10:20 - 10:40   10:40 - 10:55 Dvo Vích 3 Lasák Alex SPUO-2 50% TPOL 9:35 - 10:00   10:00 - 10:15 Kot Ze
3 Friedlová Natálie SPUO-2 50% CJL 10:30 - 11:00   11:00 - 11:15 Dvo Vích 4 Sedlářík Jakub     TPOL 10:00 - 10:15   10:15 - 10:30 Kot Ze
4 Těžká Karolína SPUO-1 25% CJL 10:55 - 11:20   11:20 - 11:35 Dvo Vích 5 Štenclová Michaela SPUO-1 25% TPOL 10:10 - 10:30   10:30 - 10:45 Kot Ze
5 Dostálová Natálie SPUO-2 50% CJL 11:10 - 11:40   11:40 - 11:55 Dvo Vích 1 Bek Matěj     AJ 10:25 - 10:45   10:45 - 11:00 Vi Jan
6 Halfarová Tereza     RJ 11:40 - 12:00   12:00 - 12:15 Pok Šte 2 Lasák Alex SPUO-2 50% AJ 10:35 - 11:05   11:05 - 11:20 Jan Vi
1 Gášková  Valentýna     ZUR 12:05 - 12:20   12:20 - 12:35 Dvo Hri 3 Sedlářík Jakub     AJ 11:05 - 11:25   11:25 - 11:40 Jan Vi
2 Latoň Tobias   SCR 12:20 - 12:35   12:35 - 12:50 Hri Sme 4 Štenclová Michaela SPUO-1 25% AJ 11:20 - 11:45   11:45 - 12:00 Jan Vi
3 Friedlová Natálie SPUO-2 50% SCR 12:25 - 12:50   12:50 - 13:05 Hri Sme Vyhodnocení a vyhlášení výsledků ve 12:05 hod.
4 Těžká Karolína SPUO-1 25% SCR 12:45 - 13:05   13:05 - 13:20 Hri Sme
5 Dostálová Natálie SPUO-2 50% SCR 12:55 - 13:20   13:20 - 13:35 Hri Sme Příjmení a jméno ODPOLEDNE Před.       Příprava Zkoušení Zko Přís
6 Halfarová Tereza     SCR 13:20 - 13:35   13:35 - 13:50 Hri Sme 1 Markovičová  Simona     RJ 12:30 - 12:50   12:50 - 13:05 Pok Šte
1 Gášková  Valentýna     MP 13:35 - 13:50   13:50 - 14:05 Dvo Ba 2 Skalíková Julie     RJ 12:50 - 13:10   13:10 - 13:25 Pok Šte
2 Latoň Tobias   MP 13:50 - 14:05   14:05 - 14:20 Hri Sme 3 Volyk Valeriia SPUO3A 100% RJ 12:50 - 13:30   13:30 - 13:45 Pok Šte
3 Friedlová Natálie SPUO-2   MP 14:05 - 14:20   14:20 - 14:35 Hri Sme 4 Wetterová Ludmila     RJ 13:30 - 13:50   13:50 - 14:05 Pok Šte
4 Těžká Karolína SPUO-1   MP 14:20 - 14:35   14:35 - 14:50 Hri Sme 1 Markovičová  Simona     VES 13:55 - 14:10   14:10 - 14:25 Sef Kt
5 Dostálová Natálie SPUO-2   MP 14:35 - 14:50   14:50 - 15:05 Hri Sme 2 Skalíková Julie     VES 14:10 - 14:25   14:25 - 14:40 Sef Kt
6 Halfarová Tereza     MP 14:50 - 15:05   15:05 - 15:20 Hri Sme 3 Volyk Valeriia SPUO3A 100% VES 14:10 - 14:40   14:40 - 14:55 Sef Kt
Gášková  Valentýna volitel.   EKO 15:05 - 15:20   15:20 - 15:35 Hri Per 4 Wetterová Ludmila     VES 14:40 - 14:55   14:55 - 15:10 Sef Kt
Vyhodnocení a vyhlášení výsledků ve 15:40 hod. 1 Markovičová  Simona     MP 14:55 - 15:10   15:10 - 15:25 Sef Kt
2 Skalíková Julie     MP 15:10 - 15:25   15:25 - 15:40 Sef Kt
3 Volyk Valeriia SPUO3A   MP 15:25 - 15:40   15:40 - 15:55 Sef Kt
4 Wetterová Ludmila     MP 15:40 - 15:55   15:55 - 16:10 Sef Kt
1 Markovičová  Simona     ČJL 15:50 - 16:10   16:10 - 16:25 Dvo Hu
2 Skalíková Julie     CJL 16:10 - 16:30   16:30 - 16:45 Dvo Hu
3 Volyk Valeriia SPUO3A 100% CJL 16:10 - 16:50   16:50 - 17:05 Dvo Hu
4 Wetterová Ludmila     CJL 16:50 - 17:10   17:10 - 17:25 Dvo Hu
Vyhodnocení a vyhlášení výsledků ve 17:30 hod.
ČTVRTEK MPZMK: Ing. Martina Pernicová 6.6.
PZMK: Ing. Jan Adámek TU: Mgr. Lukáš Zemek
Třída ZR4, MR4 TU: Mgr. Monika Dvořáčková
Příjmení a jméno DOPOLEDNE Před.       Příprava Zkoušení Zko Přís
1 Wehowský  Patrik     ČJL 7:30 - 7:50   7:50 - 8:05 Dvo Hu PÁTEK MPZMK: Ing. Martina Pernicová 7.6.
2 Sabo Petr SPUO-1 25% CJL 7:45 - 8:10   8:10 - 8:25 Dvo Hu PZMK: Ing. Jan Adámek
3 Lysek Michal SP-1 50% CJL 8:00 - 8:30   8:30 - 8:45 Dvo Hu Třída CR4 TU: Mgr. Monika Dvořáčková
4 Najvert Ondřej SPUO-2 50% CJL 8:20 - 8:50   8:50 - 9:05 Dvo Hu Příjmení a jméno Před.       Příprava Zkoušení Zko Přís
1 Wehowský  Patrik     VYT 8:55 - 9:10   9:10 - 9:25 Zem Paj 1 Kukelková Veronika     AJ 8:00 - 8:20   8:20 - 8:35 Jan Hra
2 Sabo Petr SPUO-1 25% VYT 9:00 - 9:25   9:25 - 9:40 Zem Paj 2 Ondruš  Jan     AJ 8:20 - 8:40   8:40 - 8:55 Jan Hra
3 Lysek Michal SP-1 50% VYT 9:15 - 9:40   9:40 - 9:55 Zem Paj 3 Stachová Nikola SPUO-1 25% AJ 8:35 - 9:00   9:00 - 9:15 Jan Hra
4 Najvert Ondřej SPUO-2 50% VYT 9:30 - 9:55   9:55 - 10:10 Zem Paj 1 Kukelková Veronika     SCR 9:05 - 9:20   9:20 - 9:35 Hri Sme
1 Wehowský  Patrik     MP 9:55 - 10:10   10:10 - 10:25 Zem Paj 2 Ondruš  Jan     SCR 9:20 - 9:35   9:35 - 9:50 Hri Sme
2 Sabo Petr SPUO-1   MP 10:10 - 10:25   10:25 - 10:40 Zem Paj 3 Stachová Nikola SPUO-1 25% SCR 9:30 - 9:50   9:50 - 10:05 Hri Sme
3 Lysek Michal SPUO-2 50% MP 10:25 - 10:40   10:40 - 10:55 Zem Paj 1 Kukelková Veronika     MP 9:50 - 10:05   10:05 - 10:20 Hri Sme
1 Wehowský  Patrik     AJ 10:40 - 11:00   11:00 - 11:15 Hu Vi 2 Ondruš  Jan     MP 10:05 - 10:20   10:20 - 10:35 Hri Sme
2 Sabo Petr SPUO-1 25% AJ 10:55 - 11:20   11:20 - 11:35 Hu Vi 3 Stachová Nikola SPUO-1   MP 10:20 - 10:35   10:35 - 10:50 Hri Sme
3 Lysek Michal SP-1 50% AJ 11:10 - 11:40   11:40 - 11:55 Vi Hu 1 Kukelková Veronika     ČJL 10:30 - 10:50   10:50 - 11:05 Dvo Hu
4 Najvert Ondřej SPUO-2 50% AJ 11:30 - 12:00   12:00 - 12:15 Hu Vi 2 Ondruš  Jan     ČJL 10:50 - 11:10   11:10 - 11:25 Dvo Hu
Vyhodnocení a vyhlášení výsledků ve 12:25 hod. 3 Stachová Nikola SPUO-1 25% ČJL 11:05 - 11:30   11:30 - 11:45 Dvo Hu
4 Petrášová Zuzana SPUO-1 25% ČJL 11:25 - 11:50   11:50 - 12:05 Dvo Hu
Příjmení a jméno ODPOLEDNE Před.       Příprava Zkoušení Zko Přís Vyhodnocení a vyhlášení výsledků ve 12:15 hod.
1 Havlická Zuzana SPUO-1 25% ČJL 12:45 - 13:10   13:10 - 13:25 Dvo Hu
2 Vida Adrian Alexander     CJL 13:10 - 13:30   13:30 - 13:45 Dvo Hu
3 Vorková Natálie     CJL 13:30 - 13:50   13:50 - 14:05 Dvo Hu
4 Illíková Michaela     CJL 13:50 - 14:10   14:10 - 14:25 Dvo Hu
1 Havlická Zuzana SPUO-1 25% AJ 14:05 - 14:30   14:30 - 14:45 Hu Vi
2 Vida Adrian Alexander     AJ 14:30 - 14:50   14:50 - 15:05 Vi Hu
3 Vorková Natálie     AJ 14:50 - 15:10   15:10 - 15:25 Vi Hu
1 Havlická Zuzana SPUO-1 25% ZUR 15:10 - 15:30   15:30 - 15:45 Dvo Hri
2 Vida Adrian Alexander     ZUR 15:30 - 15:45   15:45 - 16:00 Dvo Hri
3 Vorková Natálie     ZUR 15:45 - 16:00   16:00 - 16:15 Dvo Hri
4 Illíková Michaela     ZUR 16:00 - 16:15   16:15 - 16:30 Dvo Hri
1 Havlická Zuzana SPUO-1 MP 16:15 - 16:30   16:30 - 16:45 Dvo Ba
2 Vida Adrian Alexander     MP 16:30 - 16:45   16:45 - 17:00 Dvo Ba
3 Vorková Natálie     MP 16:45 - 17:00   17:00 - 17:15 Dvo Ba
4 Illíková Michaela     MP 17:00 - 17:15   17:15 - 17:30 Dvo Ba
Vyhodnocení a vyhlášení výsledků ve 17:35 hod.