Nahlédněte
k nám

FOTOGALERIE

Zachycení okamžiků školního života má nezaměnitelnou hodnotu. Chceme vám přiblížit atmosféru naší školy, a proto vás srdečně zveme k prohlédnutí fotografií z různých akcí a událostí, které jsme společně zažili během školního roku. Fotogalerie je nejen způsobem, jak sdílet vzpomínky, ale také prostředkem, jak zachytit energii, radost a kreativitu, které oživují naši školní komunitu.

Tyto fotografie nám umožňují sdílet mimořádné momenty, jako jsou kulturní akce, sportovní turnaje, vzdělávací workshopy a mnoho dalšího. Každý snímek je příběhem, který vypráví o našem společném úsilí, angažovanosti a týmové duchu. Fotogalerie nám poskytuje možnost prožívat tyto vzpomínky znovu a znovu a sdílet je s ostatními.

Přijďte a prohlédněte si naše fotografie, abyste mohli prožít atmosféru naší školy skrze objektiv kamery. Tato galerie je dokonalým způsobem, jak vyjádřit ducha naší komunity a ukázat, že naše škola je místem, kde se nejen studuje, ale také se tvoří nezapomenutelné chvíle a vznikají přátelství na celý život.

Lyžařský výcvik 2024

..........
..............
............

Vánoční Krakov 2023

............
................
............

Zahájení 2023-2024

............
................
............

ZAŽÍJ S NÁMI TYTO UDÁLOSTI
TAKÉ TY