Proč studovat právě
u nás?

Hledáš studium?

Rozhodnutí, které obory si vybrat na střední škole, může být pro vás náročné a zároveň klíčové. Proto vám chci představit naši školu a pomoci vám s tímto důležitým rozhodnutím.

Rozhodnutí o tom, který obor si vybrat, by však nemělo být pouze o studijním plánu. Je důležité zvážit své zájmy, schopnosti a cíle, a také se poradit s rodinou a učiteli. Je užitečné se podívat na možnosti kariéry, které jsou spojeny s daným oborem, a také na vstupní požadavky pro další vzdělání nebo pracovní příležitosti.

Naše škola vám může nabídnout nejen vynikající studijní programy, ale také přátelské a podpůrné prostředí, které vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Těšíme se na to, že se stanete součástí naší školní komunity a že vám pomůžeme připravit se na úspěšnou budoucnost.

01

Kvalifikovaní pedagogové
Naše škola je domovem pro zkušené a angažované pedagogy, kteří jsou oddaní vašemu vzdělávání. S jejich odborným vedením budete mít možnost rozvíjet své schopnosti a dosahovat vynikajících výsledků.

02

Moderní učební prostředí
Investujeme do moderních technologií a vybavení, abychom vám poskytli optimální prostředí pro učení. Interaktivní učebny a dostupné zdroje vám umožní efektivně a zajímavě absorbovat nové znalosti.

03

Propojení s praxí
Díky našim partnerským společnostem nabízíme možnosti stáží, praxí a setkávání s odborníky přímo ve školním prostředí. Tato interakce vás připravuje na reálné pracovní výzvy a posiluje vaše praktické dovednosti.

04

Individuální přístup
Každý student je jedinečný. U nás budete mít možnost pracovat individuálně na svých silných stránkách a zároveň pracovat na oblastech, které chcete zdokonalit. Vaše vzdělání bude přizpůsobeno vašim potřebám.

05

Podpora v kariérním růstu
Naše škola vám pomůže identifikovat vaše zájmy a schopnosti, což vám usnadní volbu studijního směru a budoucí kariéry. S naší kariérní poradnou a partnerskými společnostmi budete mít příležitosti pro další růst.

06

Rozmanitost aktivit
Mimo výuku nabízíme bohatý výběr mimoškolních aktivit, které vám umožní rozvíjet se i mimo učebnu. Sportovní, umělecké a společenské aktivity vás posilují jako celkovou osobnost.

S Podnikatelkou napříč obory

Volba oboru je vždy těžká...

Jsme tu proto, abychom vám pomohli v rozhodování ohledně vaší budoucí studijní cesty. Rozhodnutí, které zvolíte nyní, může ovlivnit váš život na dlouhou dobu, a my vám chceme poskytnout veškerou podporu a informace, které potřebujete.

Multimediální a reklamní tvorba

Také Ti vždy říkali, že mobilní telefon a jiná zařízení do školy nepatří? Tak to u nás nečekej! Tento studijní obor podpoří tvoji kreativitu a nápaditost. Naučíš se...

Žurnalistika a mediální komunikace

Zajímají Tě aktuální události a problémy? Rád píšeš? Vyber si tento obor! Nauč se pracovat s moderními...

Naše obory staví svůj základ na podnikavosti, poskytují vám dovednosti pro úspěch v podnikání a připravují na různé kariérní cesty.

Naučíme tě podnikat

Polygrafie

Zaujal Tě dynamický a perspektivní obor? Chceš spojovat teorii s praxí na moderních pracovištích významných firem našeho refionu ? Polygrafie nabízí...

Cestovní ruch a průvodcovství

Cestuješ rád a poznáváš nová místa? Jsi komunikativní a baví Tě cizí jazyky? S námi se naučíš být průvodcem, animátorem, delegátem CR! Rozvíjej...

Naše obory jsou pečlivě navrženy tak, aby reflektovaly aktuální tržní poptávku. Vaše studium u nás vám poskytne dovednosti a znalosti, které budete potřebovat pro úspěch na dnešním pracovním trhu.

Obory s uplatněním

Studuj polygrafii

Naši studenti získávají možnost využít vědomostí, zkušeností a know-how renomovaných firem a odborníků z polygrafického odvětví. Tato spolupráce znamená, že naše škola se stává mostem mezi zkušenými profesionály a našimi studenty. Budeme organizovat přednášky, workshopy a další akce, které umožní našim studentům nahlédnout do praktického fungování polygrafického odvětví a získat konkrétní dovednosti a znalosti.

Ekonom účetní

Jsi akční? Zajímají Tě čísla? Peníze? S Námi poznáš svět financí, ekonomiky a účetnictví. Pochopíš hospodaření státu, daně, finanční trhy...

Veřejná správa

Zajímá Tě, jak se řídí stát a jak funguje samospráva? V odbornách předmětech se seznámíš s činnostmi vykonávanými ve veřejném zájmu, se strukturou...

Obchodní zástupce

Jsi asertivní a komunikativní? Pronikni do zákulisí moderního trhu, nauč se prezentovat produkty, připrav se získat zákazníka a nauč se si jeho přízeň udržet...

Naše střední škola je zavázána k tomu, aby poskytovala vzdělání, které je přizpůsobeno individuálním potřebám a životním situacím našich studentů. Proto s hrdostí nabízíme možnosti dálkového a nástavbového studia.

Nástavba?
anebo
Dálkově?

Podnikání
Denní nástavbové

Obor rozšiřuje znalosti učebního oboru se zaměřením na administrativně ekonomickou oblast...

Podnikání
Dálkové nástavbové

Obor rozšiřuje znalosti učebního oboru se zaměřením na administrativně ekonomickou oblast...

Veřejnosprávní činnost
Dálkové studium

Studijní obor Veřejnosprávní činnost připravuje žáky pro výkon ucelených agend v rámci samostatné působnosti...

Podat přihlášku ke studiu můžete ještě

365d 0h 0m 0s

Ubytování a stravování

Rádi bychom vás informovali, že v naší střední škole se specializujeme na poskytování vynikajícího vzdělání. Ubytování a stravování jsou zajištěny prostřednictvím našich spolehlivých partnerských zprostředkovatelů. Tímto způsobem můžeme zajistit, že naši studenti obdrží kvalitní a pohodlné ubytování a stravování, které podporují jejich akademický růst a celkový komfort během studií. Spolupracujeme s prověřenými poskytovateli, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti ubytování a stravování, abychom vám zajistili bezstarostné a příjemné prostředí pro váš vzdělávací zážitek.

Partnerské společnosti

Jsme hrdí na to, že naše střední škola má významnou podporu od našich partnerských společností. Tato spolupráce nám umožňuje poskytovat našim studentům vzdělání na vysoké úrovni, které je propojeno s reálnými pracovními příležitostmi a odbornými znalostmi.

Naše partnerské společnosti nás podporují finančně, což nám umožňuje investovat do moderních učebních prostor, technologií a vzdělávacích materiálů. Díky tomu máte jako studenti k dispozici aktuální zázemí, které podporuje vaše učení a rozvoj.

Dále spolupracujeme s našimi partnery při zprostředkovávání praktických zkušeností. Naše partnerské společnosti jsou ochotny přijmout naše studenty na stáže a praxe, kde mohou získat cenné praktické dovednosti a náhled na reálný pracovní prostředí. Tato praxe vám pomůže lépe porozumět tomu, jak se naučené dovednosti uplatňují v praxi.

Dalším významným aspektem je účast odborníků z našich partnerských společností ve výuce. Tímto způsobem máte možnost se setkat s lidmi, kteří jsou v daném oboru zkušenými profesionály. Tato interakce vám umožňuje získat nové perspektivy a naslouchat praktickým příkladům přímo z praxe.

Celkově tedy díky našim partnerským společnostem získáváte nejen teoretické znalosti, ale také praktické dovednosti a možnost navázat kontakty pro budoucí kariéru. Jsme vděční za tuto spolupráci, která nám umožňuje poskytovat vám vzdělání na nejvyšší úrovni.

Model
Grafico

Vážení studenti, rodiče, učitelé a přátelé školy,

s velkou radostí a hrdostí vás vítám na naší Podnikatelské škole Opava. Bylo to více než jen založení školy – byla to vize, vášeň a oddanost, které nás vedly k tomu, abychom vytvořili prostředí, kde se formuje nejen vzdělání, ale i charaktery a budoucnost našich studentů.

V dnešním světě, kde se technologie a trhy neustále vyvíjejí, je klíčové připravit naše mladé generace na neznámé výzvy budoucnosti. Naše škola má za cíl nejen poskytnout vám vynikající vzdělání, ale také vám dát nástroje k samostatnému myšlení, kreativitě a řešení problémů. Chceme, aby naši studenti byli nejen schopni přečkat změny, ale také se podílet na jejich formování.

Naše škola není jen institucí, kde se probírají učebnice. Je to místo, kde se setkáváme s myšlenkami, inspirujeme se navzájem a společně rosteme. Jsme hrdí na to, že jsme vytvořili komunitu, kde je prostor pro rozvoj, kde můžeme společně zkoumat, tvořit a sdílet.

Chci vám všem poděkovat za důvěru, kterou jste nám svěřili, a za váš zájem o naši školu. Společně s naším výjimečným týmem pedagogů a partnery budujeme prostředí, ve kterém můžete rozvíjet svůj potenciál a připravit se na úspěšnou budoucnost.

Těším se na společnou cestu vzděláváním a růstem na Podnikatelské škole v Opavě.

S úctou,
Josef Zemek

Slovo zakladatele Josefa Zemka

PODEJ PŘIHLÁŠKU
ONLINE