Co se u nás
stalo

AKTUALITY

Vítejte ve světě našich aktualit, které vám přinášejí zprávy nejen ze života naší školy, ale také z událostí mimo její zdi. Zde najdete všechny novinky, které vás budou informovat o tom, co se děje a co je aktuální. Od událostí ve školních prostorách po úspěchy našich studentů a inspirativní příběhy z širšího okolí – všechny tyto informace jsou nyní na dosah vašeho kliknutí. Nechte se inspirovat a udržujte krok s tím, co je nového. Vaše zážitky a informace jsou pro nás důležité, a proto se těšíme, že vám budeme přinášet ty nejčerstvější a nejzajímavější novinky, které budou reflektovat pestrou paletu života naší školy i v jejím okolí.

...

Úřední hodiny o prázdninách

Úřední hodiny sekreteriátu školy o prázdninách budou každé pondělky (8-15hod) a každé středy (8-12hod). Přejem všem krásné prázdniny v 2.9.2024 se uvidíme v sále Minoritského kláštera v 8,30hod.

...

Příspěvek na řidičský průkaz

Rádi bychom vás informovali o nové spolupráci se společností AUTOŠKOLA BURDA, která přináší výhody pro naše studenty. Pro všechny naše žáky, kteří dosáhnou průměrného hodnocení do 1,5, je k dispozici sleva ve výši 2.000,- Kč na jízdy v autoškole BURDA. Tuto slevu lze uplatnit během studia (výjimku tvoří absolventi). Chceme také sdělit, že jsme společně s autoškolou BURDA uskutečnili dohodu o možnosti uvolňování na jízdy v dopoledních hodinách. Pan Burda osobně bude žáky vyzvedávat přímo u naší školy. Tímto umožníme studentům flexibilitu a pohodlí při absolvování jízd. Další dobrou zprávou je, že jsme navázali spolupráci i v oblasti výuky. Naše učebna bude v odpoledních hodinách k dispozici pro výuku autoškoly BURDA. Tímto krokem chceme poskytnout další možnost pro naše studenty, kteří se chtějí věnovat výuce v rámci autoškoly. Jsme rádi, že můžeme našim studentům přinést tyto výhody a možnosti spolupráce s AUTOŠKOLA BURDA. Těšíme se na další pozitivní kroky, které nám společně přinese tato nová spolupráce.

...

Škola se letos opět pokusí zařadit do programu ERASMUS+

S radostí vám oznamujeme, že naše škola plánuje zapojit se do prestižního programu Erasmus+! Tento program nám otevře nové dveře k mezinárodní spolupráci, rozvoji a sdílení znalostí. Erasmus+ nám poskytne jedinečnou příležitost propojit se s dalšími vzdělávacími institucemi a organizacemi v Evropě. Tímto krokem budeme moci nabídnout našim studentům obohacující zkušenosti, jako je studium v zahraničí, výměna nápadů a praxe s mezinárodními partnery a mnoho dalšího. Tato iniciativa nám umožní rozšířit obzory našich studentů a zaměstnanců, posílit jazykové dovednosti, kulturologické povědomí a získat cenné perspektivy pro jejich budoucí kariéru. Jsme nadšeni, že se můžeme stát součástí této inspirativní sítě vzdělávání a spolupráce. Více informací o našem zapojení do programu Erasmus+ vám brzy přineseme. Těšíme se na nové výzvy a možnosti, které nám tento program přinese!

...

Studuj Polygrafii

Jsme nadšeni, že můžeme oznámit naši spolupráci s významným sdružením "Studuj polygrafii", které sdružuje přední firmy a odborníky působící v oblasti polygrafie. Ačkoli žáci sami nemohou vstoupit do tohoto sdružení, naše škola se stala aktivním partnerem, který propojuje toto sdružení se svými studenty. Tato spolupráce nám přináší řadu výhod. Naši studenti získávají možnost využít vědomostí, zkušeností a know-how renomovaných firem a odborníků z polygrafického odvětví. I přesto, že nemohou přímo vstoupit do sdružení, budou mít přístup k bohatému zdroji informací a možností, které jim mohou otevřít dveře k úspěšné kariéře v oboru operátora v polygrafii. Tato spolupráce také znamená, že naše škola se stává mostem mezi zkušenými profesionály a našimi studenty. Budeme organizovat přednášky, workshopy a další akce, které umožní našim studentům nahlédnout do praktického fungování polygrafického odvětví a získat konkrétní dovednosti a znalosti. Zůstaňte naladěni na naše aktuality, protože brzy vám přineseme více informací o tom, jak budeme tuto spolupráci konkrétně rozvíjet. Jsme nadšeni, že můžeme našim studentům otevřít nové dveře k poznání a úspěchu v oblasti polygrafie!

Co nás čeká

ZAŽÍJ S NÁMI TYTO UDÁLOSTI
TAKÉ TY