Co se u nás
stalo

AKTUALITY

Vítejte ve světě našich aktualit, které vám přinášejí zprávy nejen ze života naší školy, ale také z událostí mimo její zdi. Zde najdete všechny novinky, které vás budou informovat o tom, co se děje a co je aktuální. Od událostí ve školních prostorách po úspěchy našich studentů a inspirativní příběhy z širšího okolí – všechny tyto informace jsou nyní na dosah vašeho kliknutí. Nechte se inspirovat a udržujte krok s tím, co je nového. Vaše zážitky a informace jsou pro nás důležité, a proto se těšíme, že vám budeme přinášet ty nejčerstvější a nejzajímavější novinky, které budou reflektovat pestrou paletu života naší školy i v jejím okolí.

...

Pro tento školní rok 2023/2024 již nepřijímáme žáky do žádné formy vzdělávání.

S radostí oznamujeme, že pro letošní akademický rok jsme již dosáhli plné obsazenosti kapacit ve všech našich studijních oborech. Toto ohromující množství zájemců a studentů, kteří si vybrali naši školu pro své vzdělávání, nás velmi těší. I když jsou kapacity pro tento rok naplněny, nezoufejte! Stále můžete sledovat naše webové stránky a informace ohledně přijímacího řízení pro příští akademický rok. Rádi vás přivítáme mezi našimi studenty a poskytneme vám kvalitní vzdělání, které vám pomůže dosáhnout vašich vzdělávacích cílů a kariérního růstu. Děkujeme za váš zájem o naši školu a těšíme se na setkání s novými studenty v budoucnosti. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat.

...

Příspěvek na řidičský průkaz

Rádi bychom vás informovali o nové spolupráci se společností AUTOŠKOLA BURDA, která přináší výhody pro naše studenty. Pro všechny naše žáky, kteří dosáhnou průměrného hodnocení do 1,5, je k dispozici sleva ve výši 2.000,- Kč na jízdy v autoškole BURDA. Tuto slevu lze uplatnit během studia (výjimku tvoří absolventi). Chceme také sdělit, že jsme společně s autoškolou BURDA uskutečnili dohodu o možnosti uvolňování na jízdy v dopoledních hodinách. Pan Burda osobně bude žáky vyzvedávat přímo u naší školy. Tímto umožníme studentům flexibilitu a pohodlí při absolvování jízd. Další dobrou zprávou je, že jsme navázali spolupráci i v oblasti výuky. Naše učebna bude v odpoledních hodinách k dispozici pro výuku autoškoly BURDA. Tímto krokem chceme poskytnout další možnost pro naše studenty, kteří se chtějí věnovat výuce v rámci autoškoly. Jsme rádi, že můžeme našim studentům přinést tyto výhody a možnosti spolupráce s AUTOŠKOLA BURDA. Těšíme se na další pozitivní kroky, které nám společně přinese tato nová spolupráce.

...

Škola se letos opět pokusí zařadit do programu ERASMUS+

S radostí vám oznamujeme, že naše škola plánuje zapojit se do prestižního programu Erasmus+! Tento program nám otevře nové dveře k mezinárodní spolupráci, rozvoji a sdílení znalostí. Erasmus+ nám poskytne jedinečnou příležitost propojit se s dalšími vzdělávacími institucemi a organizacemi v Evropě. Tímto krokem budeme moci nabídnout našim studentům obohacující zkušenosti, jako je studium v zahraničí, výměna nápadů a praxe s mezinárodními partnery a mnoho dalšího. Tato iniciativa nám umožní rozšířit obzory našich studentů a zaměstnanců, posílit jazykové dovednosti, kulturologické povědomí a získat cenné perspektivy pro jejich budoucí kariéru. Jsme nadšeni, že se můžeme stát součástí této inspirativní sítě vzdělávání a spolupráce. Více informací o našem zapojení do programu Erasmus+ vám brzy přineseme. Těšíme se na nové výzvy a možnosti, které nám tento program přinese!

...

Stáž v Itálii

Nabízíme vám jedinečnou příležitost! Máme radost oznámit, že pro naše studenty je nyní otevřena možnost zapojit se do stáže v krásné Kalábrii. Stáže jsou skvělou cestou, jak získat praktické zkušenosti a posunout se na cestě k úspěšné kariéře. V rámci této příležitosti budete mít možnost strávit několik týdnů v jedinečném prostředí Kalábrie, kde získáte cenné dovednosti a poznatky ve vašem oboru. Kalábrie vás okouzlí svou krásnou přírodou, kulturou a pohostinností. Tato stáž vám nejen rozšíří obzory v oblasti práce, ale také vám umožní prozkoumat nový kulturní a osobní svět. Pokud jste připraveni na novou výzvu a chcete získat nezapomenutelné zkušenosti, neváhejte a vyjádřete svůj zájem o tuto stáž. Další informace a detaily vám brzy přineseme. Buďte součástí této inspirující příležitosti a dejte své kariéře nový impuls!

...

Studuj Polygrafii

Jsme nadšeni, že můžeme oznámit naši spolupráci s významným sdružením "Studuj polygrafii", které sdružuje přední firmy a odborníky působící v oblasti polygrafie. Ačkoli žáci sami nemohou vstoupit do tohoto sdružení, naše škola se stala aktivním partnerem, který propojuje toto sdružení se svými studenty. Tato spolupráce nám přináší řadu výhod. Naši studenti získávají možnost využít vědomostí, zkušeností a know-how renomovaných firem a odborníků z polygrafického odvětví. I přesto, že nemohou přímo vstoupit do sdružení, budou mít přístup k bohatému zdroji informací a možností, které jim mohou otevřít dveře k úspěšné kariéře v oboru operátora v polygrafii. Tato spolupráce také znamená, že naše škola se stává mostem mezi zkušenými profesionály a našimi studenty. Budeme organizovat přednášky, workshopy a další akce, které umožní našim studentům nahlédnout do praktického fungování polygrafického odvětví a získat konkrétní dovednosti a znalosti. Zůstaňte naladěni na naše aktuality, protože brzy vám přineseme více informací o tom, jak budeme tuto spolupráci konkrétně rozvíjet. Jsme nadšeni, že můžeme našim studentům otevřít nové dveře k poznání a úspěchu v oblasti polygrafie!

Co nás čeká

29.

listopad

11.

Den otevřených dveří s Workshopem

  • Středa
  • 14:00 - 18:00

Přijďte na náš Den otevřených dveří a zúčastněte se interaktivního workshopu, který vám představí obsah učiva v každém z našich oborů. Podívejte se, jaké dovednosti budete rozvíjet a jak vám naše školení pomůže dosáhnout vašich cílů. Těšíme se na setkání s vámi a na sdílení našich znalostí!

30.

listopad

11.

OSLAVA 30. VÝROČÍ OD ZALOŽENÍ ŠKOLY

  • Čtvrtek
  • 15:00 - 18:00

Oslavme společně 30. výročí naší školy! Přijďte se k nám připojit, abychom společně vzpomněli na třicet let úspěchů, růstu a vzdělávání. Těšíme se na vaši účast a společné oslavení této výjimečné příležitosti!

Zobrazit přílohu

06.

prosinec

12.

Vánoční Krakov

  • Středa
  • odjezd: 7:30, návrat: ve večerních hodinách

Připojte se k nám na nezapomenutelný zájezd do Vánočního Krakova dne 6.12.2023! Zažijte kouzelnou atmosféru vánočního trhu, procházky historickým centrem města a ochutnávku tradičních polských vánočních dobrot. Těšíme se na společný výlet, který vám přinese radost a vánoční náladu. Připojte se k nám a oslavte Vánoce v jednom z nejkrásnějších evropských měst! Cena: 700,- Kč (Platba u Ing. Hrinové)

Zobrazit přílohu

10.

leden

01.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ S WORKSHOPEM

  • Středa
  • 14:00 - 18:00

Přijďte na náš Den otevřených dveří a zúčastněte se interaktivních workshopů, které vám představí obsah učiva v každém z našich oborů. Podívejte se, jaké dovednosti budete rozvíjet. Těšíme se na setkání s vámi! V rámci Dne otevřených dveří se můžete také seznámit se zástupci polygrafických firem ze sdružení: "Studuj polygrafii".

26.

leden

01.

26. ŠKOLNÍ A STUŽKOVACÍ PLES

  • Pátek
  • 19:00 - 3:00

Zveme všechny na již 26. ročník školního a stužkovacího plesu, který se bude konat v KD Chlebičov. Můžete se těšit na bohatý program, stužkování studentů 4. ročníku a k tanci bude hrát DJ Michal Seidl. Ples opět organizují studenti 3. ročníku pod vedením Ing. Jolany Hrinové. Vstupenky můžete zakoupit u Mgr. Martiny Víchové. Těšíme se na Vás.

Zobrazit přílohu

ZAŽÍJ S NÁMI TYTO UDÁLOSTI
TAKÉ TY